Regulamin rezerwacji

Mistral przy Plaży przyjmuje rezerwacje po zgłoszeniu:

  • telefonicznym
  • mailowym  

 

Procedura rezerwacji

Złożenie Rezerwacji

Pierwszy krok to złożenie rezerwacji przy pomocy jednego z wyżej wymienionych możliwych sposobów kontaktu z recepcją Mistral przy Plaży. Przyjęta przez Mistral przy Plaży rezerwacja jest niepotwierdzona. Złożenie rezerwacji należy traktować jako informację, że pokój jest wolny w dniu przyjęcia zgłoszenia i wstępnie do czasu przesłania zaliczki (w wysokości 30%) jest zablokowany.  Płatność przedpłaty należy dokonać do 3 dni od dnia wykonania rezerwacji lub, w terminie uzgodnionym z recepcją. Po tym terminie rezerwacja zostaje anulowana.  

 

Potwierdzenie zamówienia

Jeżeli zamawiający chce uzyskać potwierdzenie rezerwacji to wpłaca 30% kwoty wynikającej z kalkulacji pobytu. Mistral przy Plaży po uzyskaniu informacji, że pieniądze wpłynęły na konto oraz po sprawdzeniu, że pokój jest wolny zmienia rezerwację na potwierdzoną. Mistral przy Plaży po zmianie rezerwacji na potwierdzoną zobowiązuje się do nie wynajmowania zarezerwowanego pokoju. Pokój będzie przygotowany dla gościa od godziny 17:00 w dniu jego przyjazdu.  Opłata za pokój biegnie od daty uzgodnionej przy zamówieniu. Jeżeli gość nie przyjedzie do Mistral przy Plaży w terminie uzgodnionym to Mistral traktować będzie brak przyjazdu do godz. 20:00 jako rezygnację z zamówienia. Gość w przypadku opóźnienia przyjazdu do Mistral przy Plaży – po godz. 20:00 - powinien powiadomić Mistral aby zarezerwowany pokój był zablokowany na kolejną dobę.  

 

Przedpłata

Zapłata przedpłaty możliwa jest na konto bankowe Mistral przy Plaży.

Dane odbiorcy: 

PPH "Mistral" Export-Import Adam Jakubiak

76-270 Ustka, ul. Kaszubska 9

Dla wpłat w polskich złotych (PLN):

BS Ustka Numer konta: 54 9315 0004 0000 7025 2000 0010

Prowizję od wpłaty ponosi Wpłacający.  

 

Zapłata za pobyt

Zapłata za pobyt następuje w dniu przyjazdu.  Gość zobowiązany jest zapłacić za zadeklarowany pobyt w dniu przyjazdu nawet w przypadku gdy dokonał przedpłaty. Opłata zastępuje umowę pomiędzy stronami. Mistral przy Plaży aby sprzedawać pokój kolejnym Gościom musi precyzyjnie znać termin wyjazdu.  Przy wcześniejszym wyjeździe gościa Mistral przy Plaży nie zwraca kosztów jednostronnego odstąpienia od zawartej umowy.   Zasady anulacji Mistral przy Plaży nie zwraca przedpłat w wysokości 30%, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu – w takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Mistral przy Plaży zwraca przedpłatę w całości jeżeli anulacja nastąpiła wcześniej niż 31 dni przed terminem przyjazdu.  

 

Opłata klimatyczna

Gość zobowiązany jest do uiszczenia - obowiązkowej opłaty klimatycznej na rzecz miasta Ustka. Mistral przy Plaży zobowiązany jest do pobierania tej opłaty z upoważnienia miasta Ustka.  Podatek ten jest ustalany przez Radę Miasta Ustka. Wysokość opłaty klimatycznej wynosi obecnie 6,00 zł za każdy dzień pobytu.  

 

Doba noclegowa

Doba noclegowa trwa od godziny 17:00 w dniu przyjazdu do godziny 10:00 w dniu wyjazdu. Zameldować należy się w godzinach 17:00 – 19:00.  

 

Zasady korzystania z obiektu

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp